Nie pami臋tasz has艂a?

Miejsca modlitw Koronk膮

Wybierz sw贸j region i zobacz innych modl膮cych w swoich okolicach i nie tylko

Polska przyjmuje kr贸lowanie Chrystusa

Za rok b臋dzie mia艂 miejsce ogólnopolski akt przyj臋cia królowania Chrystusa i poddania si臋 pod Jego Bosk膮 w艂adz臋 na zako艅czenie jubileuszu chrztu Polski oraz Nadzwyczajnego Jubileuszu Mi艂osierdzia. Uroczysto艣膰 ta odb臋dzie si臋 w krakowskich 艁agiewnikach 19.11.2016 r., w przeddzie艅 uroczysto艣ci Jezusa Chrystusa, Króla Wszech艣wiata - zapowiedzia艂 Episkopat Polski w li艣cie pasterskim na jubileusz 1050 -lecia chrztu Polski.

Módlmy si臋 o dokonanie aktu Intronizacji wed艂ug polece艅 przekazanych przez Pana Jezusa s艂udze Bo偶ej Rozalii Celakównie.

powr贸t

Adresy stron dot. intronizacji Jezusa na kr贸la Polski

Zbi贸r najpi臋kniejszych modlitw, pie艣ni, kol臋d i psalm贸w.