Nie pamiętasz hasła?

Miejsca modlitw Koronką

dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wybierz swój region i zobacz innych modlących w swoich okolicach i nie tylko

Pan Jezus słowami Sługi Bożej Rozalii Celakównej przemówił:

"Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa jako Króla w całym tego słowa znaczeniu; jeżeli się podporządkuje pod prawo Boże, pod prawo Jego Miłości. Inaczej, Moje dziecko, nie ostoi się."1)

Grupa osób z parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Bytomiu Suchej Górze, podjęła inicjatywę codziennej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji Intronizacji Chrystusa Króla w naszej Ojczyźnie.
Jeśli w każdej parafii w Polsce znajdzie się choć jedna osoba, która włączy się w to dzieło modlitwy, stworzymy ponad 10000 - tysięczną armię ludzi, których prośby przez ręce Najświętszej Maryi Panny dotrą do Miłosiernego Boga.

Godziną wybraną przez Pana Jezusa na czas modlitw jest godzina 15.00.

Zachęcamy do włączenia się do modlitwy.

Niech Chrystus Król będzie naszym Panem.

1) O. Zygmunt Dobrzycki OSPPE, O. Sykstus Szafraniec OSPPE "Wielkie wezwanie Serca Jezusa do Narodu Polskiego, Wydawnictwo WAM, Kraków 1998, strona 77 - Imprimatur Ks. Bp. Stefan Bareła Częstochowa, 19 VII 1962 r., Nr 3390Intronizacja

Adresy stron dot. intronizacji Jezusa na króla Polski

Modlitwy

Zbiór najpiękniejszych modlitw, pieśni, kolęd i psalmów.

Kontakt

koronka@koronkaparafialna.pl
kom: 720 569 523

wykonanie: Pixelirium.pl
© Koronka parafialna 2011 r.